piątek, 25 lipca 2014

BE PREDICTABLE
Zdolność przewidywania to dzisiaj bardzo ważna cecha. Czasy się zmieniły i żyjemy ze znacznie większą świadomością niż kiedyś. Kiedyś kobiety będąc w ciąży nie myślały tyle o tym, żeby urodzić szczęśliwie. Rozwiązanie po prostu nadchodziło i już. Dzisiaj zewsząd docierają do nas informacje o tragediach na porodówce albo o przypadkach zaniedbania dziecka. Kiedyś każdy się czegoś bał, oczywiście. Ale dzisiaj to już chyba boimy się wszystkiego. Mam wrażenie, że gdziekolwiek byśmy się nie wybierali, zastanawiamy się co się może stać. Jesteśmy ostrożni i nieufni w stosunku do innych, przecież tyle się słyszy o oszustwach. Właściwie lęki i obawy potrafią nas tak zatruć, że rezygnujemy ze swoich planów. Często słyszę jak moja babcia mówi: "Co to się dzieje na tym świecie. Kiedyś tak nie było". Otóż, nic bardziej mylnego. Świat dziś nie jest bardziej zły niż był kiedyś. Po prostu przepływ informacji jest tak doskonały, że wszelkie wiadomości docierają do nas z prędkością światła. Chcąc nie chcąc, mimochodem, dowiadujemy się nawet więcej niż byśmy chcieli. Mamy przecież setki portali informacyjnych, kanałów telewizyjnych i czasopism. Dlatego uszy do góry! Świat nie jest wcale gorszy!

I na zakończenie taka anegdota :D
22:00 późny wieczór. Siedzę sobie i przeglądam e-sklep Zary. Nagle dopada mnie niepokój. Pędzę więc szybko do drugiego pokoju, gdzie w białym łóżeczku ślicznie śpi mój największy skarb. Mój Polacud. I oto widzę na tym małym pulchniutkim policzku podstępnego, paskudnego i krwiożerczego ... komara!!!
Jednym ruchem ręki przeganiam dziada, czekam aż usiądzie, czaję się na niego i z zimną krwią morduję ! I nie mam żadnych wyrzutów sumienia!
                                                                    Żakiet: CHILIA
                                                                    Torba: LIU JO
                                                                    Buty: Gino Rossi
                                                                    Okulary: Strenesse via TK MAXX

3 komentarze:

 1. Mam prośbę :-)
  Możesz zagłosować w naszej Zabawie ?

  Wybierz zdjęcie, zapamiętaj nazwę i numer i zagłosuj w sondzie,
  która jest na dole wpisu.
  Zaznaczamy kropką w kwadraciki i naciśnij "głosuj " tutaj kliknij :-)...

  W następnym miesiącu kolor niebieski.
  Zapraszam do Zabawy w Kolorowe Lato.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Torebka przepiękna :)

  OdpowiedzUsuń