czwartek, 7 stycznia 2016

2015 podsumowanie

Kochani!

Korzystając z okazji, że wreszcie dopadłam do klawiatury komputera, chciałabym Wam życzyć wszystkiego dobrego w Nowym 2016 roku. Niech ten czas będzie dla Was okresem zmian pozytywnych, rokiem pełnych nowych wyzwań i odkryć, a także spełnieniem wszelkich zamierzeń i celów!

Rzadko teraz siadam przed komputerem stacjonarnym, czego efektem są niestety również sporadyczne posty. Zamieniłam stary telefon na iPhone, który właściwie działa jak laptop, nie mniej jednak internet odbieram w wersji mobilnej, więc to nie do końca to samo :) Chciałabym dalej prowadzić bloga, niestety przychodzi mi to teraz z wielkim trudem, albowiem przygotowuję się do kolejnego ważnego wydarzenia w moim życiu. Chciałabym jednak na łamach mojego bloga podsumować rok 2015.

Był to rok pełen nowych doświadczeń. Wiele nowego nauczyłam się o sobie:) Wiem np. gdzie leżą granice mojej cierpliwości, co oczywiście pomogło mi odkryć moje dziecko :) Wiem też, że macierzyństwo w krótkim czasie czyni zupełnie innym człowiekiem, przede wszystkim delikatna i wrażliwa dziewczęcość bezpowrotnie ustępuje pewnej siebie i odpowiedzialnej kobiecości. To zadziwiające jak wiele się zmienia po roku bycia matką i jak wiele zmienia się w kolejnych latach.
„Macierzyństwo zawiera w sobie od samego początku szczególne otwarcie na nową osobę: ono właśnie jest udziałem kobiety. W otwarciu tym, w poczęciu i urodzeniu dziecka kobieta „odnajduje siebie przez bezinteresowny dar z siebie samej”. (Jan Paweł II)

Mam nadzieję, że święta minęły wam bardzo spokojnie i w rodzinnym gronie tak  jak mnie. Po raz pierwszy w tym roku zaangażowałam się wraz z moją rodziną w działalność Szlachetnej paczki. To niezwykłe uczucie pomagać i móc przeżywać świąteczny czas w zupełnie innej jakości. 
Pragnę bardzo gorąco podziękować sklepowi obuwniczemu riccardo.pl. To już nie pierwszy raz kiedy nie zawiedli. Poproszeni o pomoc w organizacji szlachetnej paczki, oczywiście jej nie odmówili, a wręcz zaproponowali więcej niż się spodziewałam, czego niestety nie mogę powiedzieć o wszystkich sklepach do których się zwróciłam, dlatego Bardzo BARDZO im dziękuję! Niechaj ich sprzedaż kwitnie w tej branży :)

Kochani! Oczywiście postaram się blogować częściej, dziękuję za wiadomości, które dostaję, naprawdę są one zawsze bardzo miłe i to mnie cieszy :) W roku 2016 szykuje się dla mnie wiele zmian, chyba najwięcej w całym moim dotychczasowym życiu, zmieniam też miejsce zamieszkania, zdradzę Wam na razie, że nie będzie to powrót do mojego ukochanego Krakowa, jeszcze nie, o wszystkim dam znać we właściwym czasie :) A do mojego miasta jeszcze wrócę, jak tylko naprawią tam powietrze :)))

Jeszcze raz życzę wam wszystkiego co najlepsze i proszę, abyście o mnie nie zapominali !!!

ściskam :*

A na zakończenie parę fotek z minionego roku :)

W tym roku moje poszukiwania szarego płaszcza trwały rekordowo długo :) Nie, tego nie kupiłam.

Trochę imprezowaliśmy :)

Moja siostra będzie psychologiem. Jako młodej matce poleciła mi kolorowanie arabesek. Odstresowują, potwierdzam :)


Wspomnienie lata, ach!

Tęsknię za takimi ciuszkami :)

Przepyszne dzieła sztuki :)

Oto moje kulinarne dziełka :)

Jak patrzę na to zdjęcie, to sobie myślę: jak to się działo, że mi się chciało to wszystko  kroić. Latem większa energia kochani !

Prawdziwa ze mnie mamuśka. Gnocchi własnej roboty :D


... ze wszystkich dań hot-nogi są jednak najpyszniejsze :P

Plac zabaw dla dzieci w jednym z centrów handlowych w Krakowie. Pola bawiła się tu świetnie :)

Gazda design :) Prawda, że piękna?
Nasze okno na świat :)


Czyje ząbki to nadgryzły?

Urwisek!


Trochę biegamy :DStroimy się często :)

Taki ciepły listopad.

Mama wystylizowana/

Pamiętajcie! Ubieramy się cieplutko !
Taką mieliśmy choinkę :)

Taki Mikołaj nas odwiedził :)
A taka zima u nas !

9 komentarzy:

 1. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku ! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. mi się zamarzył beżowy, kupiłam super w hm ale musiałam go skrócić :)
  PorcelainDesire

  OdpowiedzUsuń
 3. z tą czekoladą widzę, ze ktoś był niecierpliwy i bardzo chciał spróbować :D
  Nawet kosztem opakowania :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Powodzenia Kochana w nowym roku! A jeśli chodzi o mobilne odbieranie poczty, to ja mam tak samo. Praktycznie wszystko robię na tablecie. Chociaż z laptopem się nie rozstaje, bo w domu wygodniej na nim działać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy13/9/16

  "Wspomnienie lata," masz boskie stópki.
  "Mama wystylizowana/" piękna.

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy26/12/16

  Daj jakąś fotę, napisz coś.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo urocze i piękne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń